ISO Software SBU
PegahSystem Co.

icon-ps-info-sign

گروه نرم افزاری پگاه سیستم، در سال 1382 با مشارکت جمعی از کارشناسان حرفه ای و با تجربه فعالیت خود را آغاز نموده و از زمان تاسیس سعی در استفاده بهتر از تکنولوژی اطلاعات، جهت بهره وری و بهینه سازی سیستم های مختلف داشته است.

بر این اساس باور داریم علاوه بر حرکت در راستای تحقق چشم اندازها و برنامه های از پیش تدوین شده، نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است ، مسئولیم.  از این رو ما، اعضای خانواده  پگاه سیستم  ، برآن شدیم تا با راه اندازی  این سایت ، با هدف  افزایش آگاهی ، دانش و استفاده آسان و بهینه کلیه مدیران ، کارشناسان، محققین و علاقه مندان حوزه های مدیریت ، فناوری اطلاعات ،مدیریت کیفیت و ..... و با در دسترس قراردادن آخرین نسخه های استاندارد ها ، مقالات و نمونه مستندات حوزه مدیریت کیفیت جهت نشر هر چه بیشتر فرهنگ کیفیت در متن جامعه بخشی از مسئولیت های اجتماعی خود را ایفاء نماییم.

باور داریم که دانش و تجربه‌ای که طی سال‌ها در  پگاه سیستم  به‌دست آمده، منبع ارزشمندی است و ما خود را مسئول می‌دانیم که آن را در اختیار همه‌ی علاقه مندان قرار دهیم. و می‌خواهیم نقشی کوچک در مسیر ساختن فردای سرزمین‌مان داشته باشیم.

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)