ISO Software SBU
PegahSystem Co.

icon-ps-sazgar

برند سازگار بر راهکارهای گسترده برای کسب‌وکارهای متوسط و بزرگ متمرکز است.این راهکار برای سازمان‌هاو شرکت‌های :تولیدی، خدماتی، بازرگانی، پیمانکاری، خدمات پس از فروش، هلدینگ وسازمان‌های دارای شعبه است.

پگاه‌سیستم با ارائه این برند به بازار در ایران به عنوان بزرگترین ارائه دهنده نرم افزار ERP در یک پایگاه دادهشناخته می‌گردد.

این برند شامل سه تیپ به شرح ذیل است:

۱.۱. تیپ یک یا ERPX7: تمامی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم، به‌صورت کامل با تمام امکانات (فول‌فیچر)، به‌همراه آموزش و همگامی در استقرار سیستم‌ها .

این تیپ از محصولات پگاه‌سیستم ویژه سازمان‌ها وشرکت‌های خیلی بزرگ است.

این تیپ شامل محصول‌های مختلف در حوزه‌های:

حوزه مالی و اداری، حوزه حسابداری مدیریت، حوزه مدیریت، حوزه بازار و مشتری، حوزه مدیریت HSE، حوزه مدیریت کارخانه، حوزه مدیریت کیفیت (ایزو).

 

۲.۱. تیپ دو یاERPX2: این تیپ شامل تمام نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم که برخی از مکانات آن به صورت ماژولار در اختیار مشتریان قرار می گیرد، به‌همراه آموزش و همگامی در استقرار سیستم‌ها .

این تیپ از محصولات پگاه‌سیستم ویژه سازمان‌ها وشرکت‌های بزرگ است.

این تیپ شامل محصولات در حوزه‌های:

حوزه مالی و اداری، حوزه حسابداری مدیریت، حوزه مدیریت، حوزه بازار و مشتری، حوزه مدیریت HSE، حوزه مدیریت کارخانه، حوزه مدیریت کیفیت (ایزو).

 

۳.۱. تیپ سه یاSweet : این شامل :نرم‌افزارهای حسابدرای، خزانه‌داری، انبار، دارایی ثابت، فروش، CRM، خدمات پس از فروش، حقوق و دستمزدو خرید داخلی ، به‌همراه آموزش و همگامی در استقرار سیستم‌ها .

این تیپ از محصولات پگاه‌سیستم ویژه سازمان‌ها وشرکت‌های متوسط است.

 

شایان ذکر است در انتخاب تیپ‌های شاه‌راه امکان ارتقا به تیپ‌های بالاتر در هر زمان با توجه به توسعه سازمان و فعالیت‌های مشتری امکان‌پذیر است و اطلاعات سابق مشتری نیز درارتقا به تیپ جدید حفظ می‌گردد.

در هرکدام از این سه تیپ، مشتری می‌تواند براساس نیاز خویش و با درنظرگرفتن شاخص سیستم‌پذیری سازمان خود، تعدادی از سیستم‌ها را در گام اول تهیه کند و در ادامه در صورت نیاز ، سایر سیستم‌ها را مرحله‌‌به‌مرحله به آن بیفزاید.

 تصویر بالا، شرکت آذر فولاد امین از مشتریان پگاه‌ سیستم است.

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)