ISO Software SBU
PegahSystem Co.

icon-sazyar

در پی کامیابی‌های گسترده در پهنۀ نرم‌افزارهای کاربردی برای شرکت‌های خیلی بزرگ، بزرگ و متوسط، پگاه‌سیستم  مفتخر است که برندِ سازیار را برای پوشش نیازهای کسب‌و‌کارهای کوچک روانۀ این بازارِ پردغدغه می‌سازد.

سازیار در ردۀ نرم‌افزارهای به‌صرفه (Eco Version) و ساده (Simple Version) قراردارد و تا حدّ رضایت‌بخشی، اصولی،کاربرمحور و ساده طراحی شده است. مشتریان سازیار به‌مدد هوشمندی ،امکانات وسادگی تنیده در آن، بهره‌وری و کارآمدیِ فعالیت خود را به صورت چشمگیری افزایش داده و از بهای تمام‌شدۀ خود بکاهند.

ویژگی دیگر تمایزبخش سازیار در صحت عملکرد آن نهفته است: رعایت اصول واستاندارد‌ها و قوانین جاری کشور درکنار استفاده از تکنولوژی واستاندارد‌های روز نرم‌افزار باعث شده است که درصد خطای این محصول به صفر نزدیک شده و اطمینان کاربران به گزارش‌های متنوع نموداری و جدولیِ آن، فعالیت آنها را به سمت کسب‌وکار‌ی هوشمند رهنمون سازد.

امروزه جایگاه موثر استاندارد مدیریت کیفیت (ISO9001) و  استانداردهای هم خانواده آن، در سازماندهی، نظم، مدیریت سازمان، شناسایی فرصت ها و تهدیدها، پیشگیری از هزینه های شکست، بهبود کیفیت محصولات، جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان و غیره بر کسی پوشیده نیست.

معمولا بخش پرهزینه سیستم مدیریت کیفیت، بخش کنترل مدارک و سوابق می باشد.  وجود نرم افزار مدیریت مدارک و سوابق به سازمان ها کمک می¬کند تا توزیع نسخ با اطمینان خاطر بالاتر و سرعت بیشتر و کاهش خطا در توزیع مدارک معتبر و یا جمع آوری مدارک منسوخ انجام شود و همچنین به روز آوری مدارک نیز در زمان مورد نیاز اجرا گردد.
شرکت پگاهسیستم با ارائه راهکار سازیار ابزار مناسبی برای صرفه جویی در هزینه های مذکور فراهم آورده و آن را به سازمان های کوچک و متوسط معرفی کرده است که در پی استفاده از مزایای سیستم مدیریت کیفیت مناسب هستند. این زیر سیستم امکان خطا و فراموشی کاربران را به حداقل ممکن می رساند.
معرفی قابلیت های پکیج سازیار شامل مدیریت مدارک، سوابق، فرآیند و اهداف (ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط):

  • امکان تعریف گروه بندی بر اساس انواع مدارک وتشکیل پوشه و زونکن الکترونیکی
  • امکان تعریف مسئولین فرآیندهای سازمان و ارتباط واحدهای گوناگون با فرآیندهای مختلف
  • امکان ایجاد امنیت کامل با توجه به تعریف دسترسی کاربران به هر یک از مدارک
  • امکان کارتابل گردش درخواست ها (بررسی، تایید و تصویب درخواست‌ها)
  • امکان تعریف فرآیندهای سازمان با نگرش فرآیندی در استاندارد ISO9001
  • امکان مشاهده وضعیت شاخص های کیفی به صورت داده های جدولی و نمودارهای گرافیکی
  • امکان مشاهده ماتریس واحد سازمانی – مدرک مرتبط و  تخصیص مدارک به استاندارد مربوطه
  • امکان ارتباط با زیر سیستم مدیریت اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه و بهبود
  • اطمینان از عدم مفقود شدن مدارک جاری و سوابق جاری و منسوخ شده با ایجاد آرشیو مناسب
  • عدم تداخل سلسه مراتب سازمانی در اجرای کامل فرآیندها

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)